Головний тренер Баварії емоційно відреагував на скандал із незарахованим голом у ворота Реалу

Мадридський Реал на останніх хвилинах переміг мюнхенську Баварію з рахунком 2:1, вийшовши у фінал Ліги чемпіонів. На останніх секундах Де Лігт ледь не перевів матч до овертайму, але арбітр Шимон Марциняк скасував його гол, зафіксувавши міліметровий офсайд. У фіналі Реал зіграє з Боруссією Дортмунд (перемогла ПСЖ). Вирішальний матч відбудеться 1 червня у Лондоні на стадіоні Вемблі.

У свою чергу головний тренер Баварії Томас Тухель не погоджується з рішенням арбітра, який не зарахував гол його команди наприкінці матчу півфіналу Ліги чемпіонів проти Реала. Головний тренер Баварії емоційно відреагував на скандал із незарахованим голом у ворота Реалу

Головний тренер Баварії Томас Тухель. Фото:picture alliance/Х

Про це повідомляє журналіст Флоріан Плеттенберг.

Нагадаємо, гол захисника Баварії не зарахував Шимон Марциняк і рефері навіть не став переглядати відеоповтор епізоду.

Примітно, що за кілька хвилин до цього у схожому моменті рефері спочатку не зарахував гол Хоселу, але після перегляду системи ВАР змінив своє рішення.

«Це абсолютна катастрофа. Цей епізод треба було дограти до кінця. Такі правила. Лінійний суддя помилився, а рефері зробив другу помилку. Це порушення правил», - заявив Тухель.