Жан Беленюк вийшов до чвертьфіналу Олімпіади

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виступив у 1/8 фіналу Олімпіади у Парижі. Суперником Беленюка став китаєць Цян Хайтао. Сутичка проходила у ваговій категорії до 87 кг.

Рахунок відкрив китаєць, адже Беленюку зробили попередження через пасивне ведення боротьби. Перший період бою завершився з мінімальною перевагою на користь китайця - 1:0. На початку другого відрізку протистояння Жан активно пішов в атаку та зміг відірватися від Хайтао – 1:7. З таким рахунком і завершився бій на користь українця.

У чвертьфіналі Беленюк, пише sport24.ua , зустрінеться з представником Казахстану Нурсултаном Турсіновим. Сутичка відбудеться приблизно о 13:50.

Нагадаємо, 33-річний Беленюк є олімпійським чемпіоном Токіо.

Раніше видання Postfactum повідомляло, що українську дзюдоїстку дискваліфікували на Олімпійських іграх.

Олімпіада: де дивитися матч Україна - Марокко.