Збірна України забила свій перший гол на Євро-2024: відео

Національна команда України зрівняла рахунок на старті другого тайму протистояння зі збірною Словаччини на груповому етапі чемпіонату Європи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на протокол поєдинку. Збірна України забила свій перший гол на Євро-2024: відео

Україна забиває гол у ворота Словаччини на Євро-2024

Словацька збірна забила на 17-й хвилині. Після вкидання з аута Гараслін виконав навіс на дальню стійку з лівого флангу, а там Шранц головою спрямував м'яч у сітку. Зінченко нав'язати верхову боротьбу не зумів.

На старті другої половини "синьо-жовті" відігралися. До гола призвела затяжна атака підопічних Сергія Реброва. На фініші цього випаду збірної Зінченко прострілив у центр штрафного майданчика, звідки Шапаренко влучно пробив у дотик.

У стартовому турі збірна України розгромно поступилася Румунії (0:3). Натомість словацька команда несподівано мінімально переграла збірну Бельгії. Для продовження боротьби за місця в плей-офф Євро-2024 "синьо-жовті" зобов'язані перемагати словаків.

Тим часом зараз рахунок уже 2:1. Другий гол забив Яремчук.