Українські спортсмени вибороли ще кілька медалей на Паралімпіаді, у тому числі "золото"

Українські спортсмени вибороли ще кілька медалей на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.

- Віктор Дідух завоював золоту медаль у змаганнях з настільного тенісу. У фіналі він переміг китайського спортсмена, здобувши четверту особисту паралімпійську нагороду. У фінал Віктор пройшов після перемоги над французом Томом Буве, шведом Емілем Андерсоном, а у півфіналі українець обіграв представника Тайланду Пісіта Вангпхонпханасірі. Українські спортсмени вибороли ще кілька медалей на Паралімпіаді, у тому числі ”золото”

Колаж 24 Каналу

У заключному матчі за медаль суперником Дідуха став китаєць Жао, який у півфіналі вибив іншого українця Максима Ніколенка. Настільні тенісисти обмінялися перемогами у сетах, у третій партії українець вийшов уперед.

За рахунку 9:8 на користь Віктора Шуай зумів взяти три поспіль очки і перевести гру в п'ятий сет, але там з рахунком 11:9 переміг Дідух, завдяки чому став чемпіоном Паралімпійських ігор-2024.

Юрій Бабинець завоював бронзову медаль у пауерліфтингу на Паралімпійських іграх-2024 у ваговій категорії до 88 кг. Це перша нагорода України у цьому виді спорту на цих Іграх . Юрій Бабинець став бронзовим призером у цій категорії, піднявши 214 кг та випередивши свого найближчого суперника на 4 кг.

Це дебютна медаль Юрія на Паралімпійських іграх.

- Микола Синюк завоював бронзову медаль у веслуванні на байдарках у класі KL2. Це перша медаль України на Паралімпійських іграх 2024 року у веслуванні на байдарках та каное та друга паралімпійська нагорода Синюка.

У фіналі Синюк показав швидку реакцію на старті, але тривалий час посідав четверте місце. Однак на самому фініші українцеві вдалося вирвати медаль: показавши результат у 42.61 секунди, він випередив австрійця Менді Свободу лише на 0.02 секунди.

Наразі Україна посідає 5 місце у загальному медальному заліку та 7 – за кількістю золотих медалей. Збірна виборола 71 медаль.

Українські спортсмени вибороли ще кілька медалей на Паралімпіаді, у тому числі ”золото” — фото 1