Українські шаблістки вийшли до півфіналу Олімпіади

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях пройшла у півфінал командної першості на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

У цій дисципліні Україну представляють Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук та Юлія Бакастова. Збірна стартувала із чвертьфіналу, де перемогла команду Італії з рахунком 45:37.

Нагадаємо, на цій Олімпіаді Україна вже має дві медалі. Ольга Харлан здобула "бронзу" в особистих змаганнях шаблісток. Стрілець Сергій Куліш завоював "срібло" (стрільба з гвинтівки у трьох положеннях на дистанції 50 метрів).

Крім того, забезпечив собі місце на Олімпійському п'єдесталі боксер Олександр Хижняк – він вийшов у півфінал боксерського турніру.

Тим часом срібний призер Ігор у Токіо Михайло Романчук завершив виступ на Олімпійських іграх - він знявся з кваліфікації у фінальний заплив на дистанцію 1500 м вільним стилем. Український плавець захворів – за день до старту у нього піднялася температура.

А ще ви можете дізнатися про те, що у Росії вперше за 40 років не покажуть Олімпіаду.