Китай завоював перше золото на Олімпійських іграх у Парижі

Китайські стрілки витіснили на друге місце представників Південної Кореї - Кім Чін Ен та Пак Ха Чон отримали "срібло". Китай завоював перше золото на Олімпійських іграх у Парижі

Китай став володарем першого золота на Олімпійських іграх у Парижі. Хуан Юйтін та Шен Ліхао вибороли золоті медалі у стрільбі з 10 метрів з пневматичної гвинтівки. Фото: REUTERS

Бронзові медалі дісталися представникам Казахстану – Олександрі Ле та Ісламу Сатпаєву.

ЗМІ пишуть, що боротьби за 3 місце взагалі не було, оскільки казахські стрілки розгромили представників Німеччини – Ганну Янссен та Максиміліана Ульбриха.

Нагадаємо, український дзюдоїст виграв стартовий бій, але поступився 1/8 фіналу.