Даяна Ястремська вийшла в третє коло Вімблдону-2024

Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла у третє коло Вімблдону-2024. Її зустріч із представницею Франції Варварою Грачовою тривала 2 години 36 хвилин і завершилася з рахунком 3:6, 6:4, 6:5.

Українка вдруге за рік обіграла представницю Франції, у лютому вони зустрічалися у другому колі Australian Open.

Даяна програла у першому сеті, але змогла відігратися у другому. Доля матчу вирішувалася на тайм-брейку, де перемогла українка, пише Чемпіон.

Даяна 6 разів подала навиліт (у Грачової 4 ейси), припустилася 4 подвійних помилок (7 у Грачової) і використала 8 з 14 брейк-пойнтів (у суперниці 7 з 13).

У наступному матчі Даяна зіграє проти хорватки Донни Векіч (37), це буде сьома зустріч тенісисток, у попередніх матчах кожна з них здобула по 3 перемоги.

Раніше стало відомо про те, що українська тенісистка Леся Цуренко відмовилася потиснути руку суперниці з Білорусі.

Раніше стало відомо про те, що Світоліна повернула собі статус першої ракетки України.

Вас також може зацікавити те, що скандальна білоруска тріумфувала на Australian Open.